емоційні жінки частіше повніють

Жіночий характер і темперамент допоможе визначити, схильна дівчина до появи зайвих кілограмів чи ні, а також до яких захворювань у неї є схильність. До такого висновку прийшли вчені.

Вони впевнені, що емоційні дівчата частіше набирають зайву вагу. Крім імпульсивності, жінки мають позитивними рисами характеру – надійністю і відповідальністю. Їм складно відмовитися від запропонованого тістечка або шоколадки, тому що вони не уявляють своє життя без солодощів. Таким жінкам потрібно сила волі і витримка для того, щоб дотримуватися суворої дієти та регулярних фізичних навантажень.

Фахівцями з Інституту харчування було встановлено, що на набір зайвої ваги дійсно впливають деякі риси характеру. Дуже часто добропорядність, відкритість, душевність і чутливість не допомагають жити дамам, а тільки заважають їм, зокрема, в боротьбі із зайвою вагою. Звичайно, поява зайвих кілограмів напряму пов’язано ще і з віком жінки. З роками представницям прекрасної статі стає все важче позбавлятися від зайвої ваги. Якщо ви звикли ризикувати і завжди проявляєте мужність і сміливість, ви також ризикуєте потрапити в групу жінок, схильних до ожиріння. Ніколи не повніють тільки жорстокі і агресивні жінки, які звикли йти до своєї мети будь-якими способами.
Необходимо оценить товарный знак? оценка товарного знака на примере, подробнее на сайте top-ocenka.com.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>