філіппінці проти відпустки контрацептивів за рецептом

В одному з передмість філіппінської столиці проживають досить заможні люди. Так, багато будинків і маєтки оцінюються в кілька мільйонів доларів США. Для невеликої держави Філіппін такі суми просто величезні. Проте влада саме цього передмістя недавно ухвалили, що місцеве населення не зможе придбати в аптеці навіть пачку презервативів, якщо на те немає лікарського рецепта. Зрозуміло, всі інші засоби контрацепції також будуть відпускатися за рецептом, який повинен бути написаний за всіма правилами.

Представники міської влади, ревно захищають католицтво, відзначають, що безконтрольний доступ до засобів контрацепції призводить до розбещення населення і провокує сексуальні зв’язки поза законного шлюбу. Саме цю заяву і стало причиною введення нової постанови.

Хотите удивить свою семью? как сварить суп в мультиварке можно узнать на сайте multivarka.tv.

Незабаром після прийняття нового закону міські вулиці наповнилися противниками таких заходів, які порахували таку заборону порушенням прав людини.

Противники розумно акцентують увагу на тому, що населення держави налічує понад сто мільйонів громадян. Однак більше тридцяти відсотків жителів Філіппін змушені тягнути жебрацьке існування. Відповідно, уряд країни повинен, навпаки, заохочувати використання контрацепції серед такого населення. За останні кілька років приріст жителів на Філіппінах склав більше двох відсотків, що перевищує показники, зокрема країн Азії.

Якщо ви хочете продати Форд в Єкатеринбурзі, то розмістіть своє оголошення на сайті безкоштовних оголошень “З рук в руки”.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>