правильний вибір імені вашої дитини

Діти-це завжди велика радість для батьків. Але багато хто задається питанням, як назвати свого малюка? Адже всі хочуть, щоб їх “маленьке щастя” було щасливим, успішним, щасливим, і від того яке ім’я ви дасте своєму немовляті, може залежати її майбутнє, тому так довго вибирають ім’я.

Якщо ви вже давно плануєте і вже знаєте, як назвати, то у вас проблем немає. А ті, хто ще не знає, як назвати і у батьків навіть немає ніяких ідей, що тоді робити?

Можна назвати своє немовля на честь когось, наприклад, улюбленого артиста, актора або на честь когось із рідних. Найпростішим способом є вибір за церковним календарем, що це означає, в день, коли у вас народилося ваше чадо, в календарі записано кілька імен і більш відповідне ви зможете вибрати.

Якщо ж вам не сподобалося жодне з імен, то ви можете вибрати ім’я, яке буде в календарі в найближчий день, після вашого. Існує астрологічний календар, який допоможе вам зрозуміти, вибрати ім’я, яке буде гармонійним зі знаком зодіаку.

Ім’я повинно бути легким, наприклад, Аня, Анюта, Анечка. Воно повинно викликати тільки позитивні емоції і почуття радості, що ви володар саме такого імені.

Не називайте на честь себе і тих людей, які загинули. Якщо ви не хочете своє чудо називати простим ім’ям, а хочете яке-небудь незвичайне ім’я, то не перестарайтеся, якщо ви назвете свою дитину Акакій, швидше за все він вам спасибі не скаже, так що акуратніше з екзотичними іменами.

Якщо у вашого немовляти ім’я буде легке в зменшувально-пестливих форм, то він виросте приємним у спілкуванні, наприклад, Маша, Машенька, Машуня.

Вибирати ім’я повинні обоє батьків, а не тільки батько або мати, не кажіть один одному, що довіряєте і дозволяєте самостійно прийняти рішення. Це не правильно, вибір імені стосується, як одного, так і другого батька.

Є таке поняття, як тверді імена, наприклад, Дмитро, Жанна, Катерина. М’які імена: Сергій, Наталя, Олексій. Нейтральні імена: Андрій, Любов, Роман, Павло.

Якщо ваша дитина народився взимку, дайте йому м’яке ім’я, адже зима час року саме по собі суворе. Якщо навесні, то краще твердими іменами-це додасть їм упевненості в собі. Люди, які народилися влітку активні і наполегливі. Вони завжди намагаються домогтися чітко поставленої мети. Які народилися прохолодною і сонливою восени-реалісти. Вони спокійні, у них легкий характер, вони ощадливі.

Надо приобрести качественную Обувь? обувь весенняя женская хорошее качество по низкой цене.

 

 

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>