Наш час змушує турбуватися про розвиток малюка ще тоді, коли він мирно сопе в колисці.

У дитячому віці закладаються основні риси характеру, функціональні можливості організму та інтелектуальний потенціал.

Саме розвиваючі ігри спрямовані на інтелект дитини, і починати розвивати ці здібності необхідно з раннього дитинства. Адже навички, отримані в дитинстві, не втрачаються до глибокої старості.

Все розвиваючі ігри поділяються за гендерними ознаками: для дівчаток і для хлопчиків в.

Ігри для дівчаток спрямовані в першу чергу на розвиток прекрасного і жіночного початку, в них переважають пастельні «дівчачі» кольору. Героями виступають зайчики, білочки, ляльки, квіти. Якщо використовуються геометричні фігури, то вони обов’язково з плавними і м’якими формами.

Ищите курсы йоги для беременных? йога для беременных подробнее на сайте kolo.org.ua.

Ці ігри зорієнтовані на розвиток пам’яті, уваги, колірного сприйняття, наполегливості. І будь то набір доктора або абетка парфумерії, головне, що інтерес до них не пропадає ніколи.

Розвиваючі ігри для хлопчиків виховують мужність, сміливість і доброту. В іграх присутні машини, танки зброю. Персонажами виступають не тільки їжачки, вовки, ведмеді, а й солдати. Основний акцент робиться на розвиток логіки, концентрації уваги, просторове мислення.

Розвиваючі ігри для малюків передбачають допомогу і особисту участь дорослих, т. к дитині потрібно детально пояснити завдання і допомогти розібратися у всіх нюансах. А якщо в процесі гри виникнуть труднощі, то без допомоги батьків йому не обійтися. Щоб дитина виросла відбулася особистістю, він повинен отримувати планомірне та своєчасне розвиток задатків і здібностей.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>