як правильно підібрати класичний чоловічий костюм

Чоловічий костюм для деяких чоловіків є обов’язковою щоденною одягом. Інші теж одягають Классічекій костюми на свята або інші заходи. І завжди хочеться, щоб костюм сидів ідеально. Тоді він додасть більш престижний вигляд і ідеально доповнить образ. Але вибираючи такий костюм слід знати кілька порад.

Якщо вибирати дорогі чоловічі костюми, то вони прослужать довгий час, будуть актуальними і ідеально сидіти на фігурі. Хороші костюми виготовлені з якісної тканини. Вона буде тонкою і шерстяний. У деяких випадках присутня додавання шовку. При виборі можна віддати перевагу одно – або двобортному варіанту піджака. Під час примірки костюма він повинен сидіти правильно. При цьому кілька прилеглий силует, що підкреслює лінію плечей. Навіть такі незначні деталі як лацкани, мають особливе значення. Якщо вони будуть занадто широкими, то це візуально зробить фігуру ширше. Тому краще віддавати перевагу середній товщині.

Необходим сайт о магазинах в Киеве? http://magazini.in.ua все магазины Киева.

У класичному костюмі обов’язково присутні кишені. Вони будуть прорізні і з клапанами. З їх допомогою фігура здається дещо стрункішою. Якщо костюм з накладними кишенями, то це спортивний варіант. Він підходить для невимушених зустрічей і для відпочинку.

Розглядаючи піджак зі шлицей слід віддати перевагу моделі з 2-ма шлицами. Завдяки їм вийде створити візуально більш струнку фігуру і зробити ноги трохи довше. Так само така модель більш зручна і руху в ній виходять вільними. Розрізи повинні бути не вище лінії кишень. Це приблизно близько 20 см.

Під час вибору особливу увагу звернути на покрій костюма. Якщо він буде поганим, то навіть сама ідеальна фігура стане незграбною і безформною. При виборі брюк бажано віддати перевагу класичному варіанту, де вони трохи звужуються від стегна вниз. Якщо ж під час ходьби штани будуть провисати, то це зробить фігуру повніше і пріземестіе. Занадто облягаючі штани теж будуть виглядати безглуздо. В ідеалі вони повинні в області кишень прилягати, але все складки залишатися рівними і не розходитися.

Хороші і якісні брюки ніколи не підшиті. Це пов’язано з тим, що зростання кожного чоловіка індивідуальний і відповідно довжина брюк теж. Під час примірки слід одягнути туфлі з якими костюм буде одягатися.

Тільки якісні костюми будуть ідеально сидіти на фігурі і надавати чоловікові діловий вигляд. Колір костюма може бути різним, від світлих до найтемніших відтінків. Їх вибір справа смаку. Але в основному в холодну пору це темні, а в літній час чоловіки віддають перевагу більш світлі костюми.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>