сексуальні запахи - вибираємо правильну парфумерію Людина – складна істота, буває так, що начебто хтось і зовні нам не дуже симпатичний, і характер не подобається, але нас до нього тягне з величезною силою, а інші і красиві, і добрі, але викликають відчуття якоїсь внутрішньої неприязні.

У чому ж причина? Першим критерієм при виборі партнера, навіть якщо ми цього не усвідомлюємо, є запах. Жінки всього світу з великою охотою використовують ці знання, адже правильно підібрані духи можуть бути серйозною зброєю в боротьбі за вподобаного чоловіка.

Парфюмери, намагаючись створити ідеальний і найпривабливіший аромат, дійшли висновку, що найбільш привабливими є безпосередньо запах людської шкіри, який посилюється і перетворюється за допомогою мускусних ноток. На думку деяких учених, найсексуальнішим є поєднання мускусу, амбри і пачулі.

Однак не варто забувати і про самого правильному і простому шляху до серця вашого обранця. Полунично-шоколадні, цитрусові, яблучні аромати здатні викликати апетит не тільки до їжі, а запахи ванілі та кориці змусять вашого чоловіка постійно думати про «десерті».

Деякі дами користуються тонкощами чоловічої психології при виборі духів. Кожен представник чоловічої половини людства за своєю природою схильний до конкуренції, намагаючись довести жінці, що саме він – найкращий. Саме тому, жінка, яка додає до своїх духам трохи чоловічого аромату, викликає у чоловіків відчуття, що її щойно обіймали, вона бажана іншим, а значить, гідна того, щоб за неї боролися.

За допомогою запаху можна не тільки залучити, але й, навпаки, відбити у залицяльника всяке бажання спілкуватися з вами, тому будьте обережні з вибором духів.

Не скупіться на добрі духи, купуйте тільки якісну елітну парфумерію для себе. Адже хороші завжди духи володіють вишуканим тонким ароматом і тримаються тривалий час.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>