знаменита сумка birkin від hermes У кожної дівчини є своя незамінна подружка – це її сумочка. Адже тільки в ній зможе поміститися все, що нам потрібно.

Безумовно, сумочок існує дуже багато, але є одна, так яка підкорює будь-яку дівчину своєю красою, простотою і вишуканістю. Це сумочка Birkin від Hermes.Разом з тим поява сумочки в модному світі оточене дуже цікавою легендою.

Розповідають, що відомий власник Herm? s коли то давно летів в літаку. Його співбесідницею була яскрава співачка 80-х років Джейн Беркіна. Вона розповіла про те, що не може знайти ідеальну і зручну сумку для себе. Жодна сумка зі світу моди не відповідає її вимогам.

Минуло небагато часу і їй зробили воістину дуже пам’ятний подарунок. Їй подарували сумку про яку вона мріяла, але більш того сумку назвали її ім’ям.

На сьогоднішній день багаті дами можуть собі дозволити замовити ось таку ексклюзивну сумку. До речі, не менш стильні жіночі сумки в Москві продаються в модному магазині «4YouOnly». Нова колекція літо 2012 вже у продажу!

Багато жінок вважають за краще сумку Birkin зі шкір найпрекрасніших тварин і при цьому прикрашають їх діамантами. Що й казати отже зрозуміло, що така сумка обійдеться жіночкам не дешево.

Але разом з тим, що сумка має досить таки дорогу ціну вона так, само містить деякі особливості. Наприклад, стиль сумки – вільний. Сумка має дві витончених ручки і її цілком можна прийняти за спортивну сумочку. Однак ці ручки занадто короткі, що б носити сумку на плечі. Має дуже зручну круглу форму, яка дозволяє більш глибоко відкриватися сумці.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>