– У Новосибірську такі операції теж вже не рідкість, – говорить директор Сибірського інституту краси “Сублімація”, хірург-косметолог, почесний член Товариства естетичних хірургів Франції, доктор медичних наук Ольга Добрякова. – Одних пацієнтів не влаштовує форма вушних раковин, інших – розміри. Ми йдемо їм назустріч, і проводимо пластику вушних раковин.

– Ольга Борисівна, скажіть, чому людей не влаштовують їх вуха, вони що – такі страшні?

– Ну, по-перше, є чимало вроджених вад і грубих аномалій, які просто необхідно коригувати або відновлювати. Наприклад, зустрічаються гофрована, мала, опущена, згорнута, зігнута вушні раковини, дефект мочки, приросла мочка або її повна відсутність, поздовжня розколина мочки і так далі. Вушні раковини можуть бути деформовані таким чином, що нагадують вухо макаки (углообразная вушна раковина), вухо сатира (загострена вушна раковина). У деяких, навпаки, вухо може бути ідеальних розмірів, але загальний вигляд вушної раковини сильно псує так званий великий дарвінівський горбок…

Необходимо арендовать бред волл? бренд волл для свадьбы высшего качества по выгодной цене, подробнее на сайте kievparty.com.ua.

… Якщо я зараз почну перераховувати всі вроджені каліцтва і аномалії, то у нас на це піде дуже багато часу.

Всі ці недоліки можуть істотно порушувати якість життя людини. Багато людей страждають від того, що у них є деформація вушної раковини, у них розвивається комплекс неповноцінності. Жінкам, напевно, простіше. Щоб приховати якийсь дефект, вони можуть відростити волосся. Але не кожен чоловік може відростити волосся, щоб вони приховували деформовані вушні раковини. Крім того, це не вирішує проблему в цілому.

Деформація вушних раковин відбувається і через травми: побутових, спортивних. Нерідко маленькі діти піддаються нападу собак, внаслідок чого страждають не тільки руки, ноги, обличчя, а й часто вушні раковини. У деяких випадках після операції з приводу травми вухо нічим не відрізняється від нормального. Але іноді бувають складні травми. І тоді для досягнення хорошого ефекту потрібно провести кілька операцій.

– Ольга Борисівна, а чи доводилося вам відновлювати відсутнє вухо?

– О, це дуже серйозна проблема. Вухо людини – складний за архітектоніці орган. Рельєф кожного вуха неповторний. До того ж шкіра і хрящ вушної раковини має будову, відмінне від аналогічних структур на інших ділянках тіла. Тому відтворення вуха являє собою проведення серії пластичних операцій. В результаті ми не завжди досягаємо бажаного ефекту. Але в ряді випадків вдається сформувати подобу вуха, естетично прийнятне і для пацієнта, і для лікаря.

– А були серед ваших пацієнтів такі, хто хотів би змінити форму вух, незважаючи на те, що вушні раковини у них нормальні і пропорційні іншим частинам голови, в тому числі особи?

– Їх теж чимало.

 

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>