Від жіночої шкіри, віяння моди вимагають абсолютної бездоганності – на ній не повинно бути зайвого волосся, наприклад, на ногах, а також пахвами та в зоні бікіні. Будь-яка сучасна леді сама вирішує проблему епіляції – підбирає метод, частоту його застосування, засіб необхідне після епіляції…

Зараз для будь-якої жінки є воістину величезний вибір методів епіляції:

1) Воскова епіляція

Хотите купить хорошую игрушку? bruder игрушки по выгодной цене.

2) Електроепіляція

3) Використання епілятора

4) Епіляція кремами, гелями, муссами

5) голчасті електроди для епіляції

6) Шугарінг (епіляція цукром)

7) Лазерна епіляція

8) Гоління

Кожен професійний косметичний салон пропонує різні послуги епіляції, а також засоби проти подальшого вростання волосся. Дуже часто, у разі гоління або застосування епілятора, волосся вростають, а якщо ваша шкіра особливо чутлива то подібне відбувається після будь-якого іншого, навіть самого «просунутого» виду епіляції.

Після висмикування волосся, далі він відростає дуже тонким і ослабленим. Шкіра на тому місці, навпаки стає більш грубою. Стоншена волосок не в силах прорости крізь стала більш товстою шкіру, і той вростає в навколишнє шкіру, часто утворюючи гнойничок.

Найчастіше проблема врослого волосся спостерігається на збезводненої і сухій шкірі, на шкірі володіє надмірним засмагою.

Шкіра, на якій є врослі волоски, виглядає досить неохайно: на ній легко побачити чорні крапки і запалитися фолікули. Така шкіра вдобавок може свербіти, а расчеси ще додають проблем до вже тепер, не дуже то й приємною, загальній картині.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>