Розглянемо вісім тверджень, якщо ти відповіси на них ствердно, значить, ти вже готова стати матір’ю.

Якщо у тебе ще немає дітей, але тобі здається, що саме час задуматися над цим, як дізнатися, що ти готова до цього важливого кроку в житті. Розглянемо вісім ознак готовності стати мамою:

1. Емоційна стабільність

Бути батьками складно. Адже, ставши мамою, потрібно управляти не тільки своїм життям, а й життям малюка. Тому до моменту народження дитини потрібно бути емоційно стійкою, щоб подарувати йому любов і щастя.

2. Забезпеченість житлом
Срочно надо отремонтировать компьютер качественно? ремонт компьютеров на дому киев качественный и недорогой ремонт компьютер, все цены на сайте homeit.com.ua

Дітям потрібен будинок – місце, де вони будуть відчувати себе в безпеці. Тобі не потрібно мати розкішний особняк, але твоє житло має бути в безпечному районі і поруч зі школою. Переїжджати в новий будинок з маленькою дитиною складніше, тому подумай про це заздалегідь.

3. Надійні відносини

У дитини повинні бути і мати, і батько. Навіть якщо ти розлучилася з батьком дитини, важливо зберегти людські відносини. Дитина не повинна бачити сварок і чути криків.

4. Матеріальна забезпеченість

Це вірна ознака того, що тобі можна заводити дитину. Ти зможеш його забезпечити. Адже діти – це дороге задоволення. Тільки подумай: потрібно буде купувати харчування, підгузники, іграшки, одяг і все інше, в чому потребуватиме твій малюк. А на все це потрібні гроші!

5. Мінімум розваг

Якщо ти ще не нагулялася, не варто навіть думати про дитину! Ні, звичайно ж, ставши матір’ю, не потрібно заживо поховати себе в чотирьох стінах. Але, задумавшись про материнство, потрібно відмовитися від вечірок і клубів.

6. Дитячий садок

Якщо у тебе є, на кого покластися, буде набагато легше. Подумай, хто буде дивитися за малюком, коли ти будеш на роботі? Хто буде няньчити його? Переконайся, що поблизу є хороший дитячий сад.

7. Скажи ні сімейним драмам

У кожній родині трапляються сімейні сцени, але, подарувавши життя дитині, відмовся від сімейних скандалів і сцен. Вибудовуй спілкування зі своїми батьками і батьками чоловіка правильно.

8. Хороша фізична форма

Носити з собою всі речі дитини та самої дитини не так просто. Потрібно бути фізично сильною для цього! Повір, натреновані м’язи полегшать твоє життя!

За матеріалами ivona. bigmir. net

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>