гладити або не прасувати постільну білизну та одяг? Любите ви гладити білизну чи ні, все одно ви розумієте, що робити це необхідно. Оскільки відправиться гуляти або на роботу в НЕ прасування одягу ви, швидше за все, не підете.

Є свої переваги і недоліки цього процесу. Випрасувана білизна має естетичний вигляд, на нього приємно дивитися, особливо на рівненькі без складок плаття, костюми або сорочку. Крім того, в шафі вигладжені речі займають менше місця.

Під впливом пари або температури знищуються всі мікроби. Якщо у вас парова праска, то краще всього використовувати дистильовану воду, оскільки так ви збільшите термін експлуатації свого праски.

Як правило, продаж дистильованої води для прасок здійснюється практично у всіх аптеках. Але тут треба мати відомості про якість використовуваної води. Приміром, компанія «ЕТСгрупп» реалізовує виробництво дистильованої води відповідно до ГОСТ 6709-72 для прасок, акумуляторів та інших цілей.

На сьогодні вчені вже вирішили всі сумніви жінок, чи треба прасувати білизну, особливо постільна. Отже, вчені довели, що під час прасування нитки матеріалу склеюються і перетворюються немов у пластик, а це в свою чергу не дозволяє повітрю вільно проходити до тіла.

По-іншому справа йде з паровими прасками. Пар здатний розгладжувати тканину, при цьому, вбиваючи мікроби і не склеює її. У наш час парова праска можна придбати практично у всіх магазинах побутової техніки, а потім тільки насолоджуватися легкістю процесу прасування.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>