Забавні круглі істоти – смішарики, що живуть у вигаданому світі, давно завоювали любов у дітей та їх батьків своєю простотою, добротою і постійним рішенням нестандартних ситуацій.

Смішарики – це мультиплікаційний серіал російського виробництва, який виходить не тільки в Росії, але і транслюється в Казахстані, Білорусії, Великобританії, Німеччини, Італії та на Україні.

Більше 100 серій мультфільму були адаптовані для показу в США під назвою «GoGoRiki».

Головні персонажі мультфільму представлені трьома віковими групами – п’ятьма «дорослими» (Совунья, Піной, Кар-Карича, Лосяша і Копатичем), «підлітками» (Бараш і Нюшею) і «дітьми» (Кроша, Їжачком і Панді).

Одним з найколоритніших героїв є Крош – енергійний і веселий непосида, який обожнює пригоди і експерименти.

Треба купити воду недорого? доставка води київ , з безкоштовною доставкою.

Безжурний оптиміст часто втягує у свої авантюри одного Їжачка – повного антипода Крошу. За своїм темпераментом Їжачок – флегматик, люблячий спокій і тишу. Він надмірно чутливий до всього, що його оточує, тому обожнює збирати фантики, гриби і кактуси.

Як не згадати Нюшу – чарівну красуню, якій вона себе вважає? Вона модничає, стежить за своєю зовнішністю, мріючи стати принцесою. Вона завжди привертає до себе увагу своїм жіночим кокетством і чарівністю. Але, незважаючи на бажання бути досконалою, в нестандартних ситуаціях дівчинка-хрюша часто хрюкає, чим викликає вибух сміху серед публіки маленьких глядачів. Також смішить своїм сільським говором Копатич – господарський і добрий ведмідь-городник, який по-житейськи мудрий і думає про «хліб насущний», вирощуючи для всієї компанії продукти на своєму городі.

Смішарики стали світовим брендом. Багато компаній, побачивши популярність персонажів російського кінематографа, стали використовувати їх для реклами дитячих товарів. Численні молочні продукти, одяг і взуття, шкільне і письмове приладдя, торти стали активно використовувати логотипи персонажів, що поліпшило попит споживачів на їх продукцію.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>