випускні сукні 2014. довгі або короткі? найсвіжіші тренди Плаття для випускного вечора – це дуже делікатна тема. Яку модель вибрати? Довгу? Коротку? Який наряд для випускного вечора зробить фурор в цьому сезоні? Ми підготували для вас кілька корисних порад та перелік новітніх трендів. Напевно, в магазинах незабаром з’являться нові колекції для юних випускниць, і тоді ви точно будете знати, що вам потрібно купувати. Як завжди, запаморочливі вбрання від Sherri Hill займають верхню позицію в списку дівочих мрій. Це не дивно, адже дизайнер Шері Хілл завжди придумує самі яскраві, оригінальні і сексуальні сукні.

Питання перше: довге або коротке?

Вічна проблема дівчат, які збираються на бал – якої довжини вибрати плаття? Тут немає жодного вірної відповіді. Все залежить від вашої фігури, формату заходу, атмосфери серед студентів і частково – від ваших індивідуальних переваг. Однак, немає нічого гірше, ніж мучитися цілий вечір від незручною спідниці. Пройшли ті часи, коли єдиним гідним нарядом було плаття на землю. Найбезпечніший варіант – це спідниця до коліна – так ви не будете виглядати претензійно або вульгарно.

Питання друге: бальне або вільне?

Бал зазвичай асоціюється з корсетами і спідницями до землі. Але… чи не будете ви виглядати трохи карикатурно? Молода дівчина виглядає набагато краще в легкому молодіжному плаття, ніж в жорсткій броні з корсета і мережив. З іншого боку, багато випускниць хочуть здаватися дорослими, і цього їм заборонити не можна. Порада тим, хто збирається на випускний вечір: одягнутися так, щоб було зручно танцювати.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>