Якщо у вас вже є хороший базовий гардероб і ви мрієте грамотно підібрати до наявних костюмам аксесуари, то перше, що потрібно потрібно придбати – це відповідну сумку.

Справа ця непроста, особливо, якщо ви живете в маленькому містечку і знаєте, що всі пропоновані місцевими магазинами сумки – звичайний ширпотреб.

Справжнім виходом з положення стануть жіночі сумки з інтернет-магазину. Саме там ви знайдете стильні, модні і недорогі моделі…

Єдине, що може стати перешкодою для покупки – це незнання, того, чим потрібно керуватися, здійснюючи відповідальний вибір.

Хотите заказать автоцивилку по выгодной цене? автогражданка по лучшей цене.

Найважливіше – це пропорції. Вибираючи повсякденну сумку, пам’ятайте про те, що контраст розмірів здатний зіграти з вами злий жарт. Маленька жінка буде виглядати ще більш мініатюрної, якщо у неї в руках велика сумка з довгими ручками. Якщо природа нагородила вас модельною зовнішністю і відповідної фігурою, то можете не боятися експериментів і купувати модні нині об’ємні сумки мішкуватого стилю. Але якщо ви не хочете підкреслювати свій високий зріст і бажаєте бути просто стильній і витонченій, то вибирайте моделі без довгих ручок, наприклад, клатчі які в цьому сезоні радують різноманітністю форм і фактур.

Ваша фігура далека від стандартів і тішить погляд чоловіків приємними округлостями? Тоді не кращим вибором стане широка сумка, яка створює непотрібну горизонтальну лінію в області стегон і візуально додає вам зайві кілограми. Те ж саме можна сказати про м’які, безформних, круглих сумках – вони привертають увагу до великих стегон.

Пам’ятайте, що мода мінлива і купуючи супер-популярну в цьому сезоні річ, ви зобов’язуєте себе вже в наступному, шукати варіанти для нової покупки, так як колишня сумка незабаром стане абсолютно неактуальною, та й виглядати буде щонайменше смішно і безглуздо. Ось чому найважливішим і кращим радою у всі часи було правило тримати орієнтир на простоту і строгість, а значить – на класику, яка в усі сезони залишається символом елегантності та вишуканого смаку.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>