друг мій менший: діти і тварини

У вашій родині народився малюк. Як ваш улюблений вихованець відреагує на його появу? Адже раніше він був у родині головним улюбленцем і витівником, йому приділялося дуже багато часу і турбот. Тепер же все сюсюкаються тільки з новим членом сім’ї. Якщо тварина доросле воно з великим розумінням поставиться до маленького чаду, якого не можна покарябать і покусати.

Неправильно вважати, що собака чи кіт настільки нетямущі, що їм не прищепити нових правил поведінки, з якими вони будуть рахуватися. Якщо тварина жіночої статі, воно буде відчувати до дитини прихильність і ласку, адже йому не чужі материнські інстинкти.

Хотите удобно пройти паспортный контроль? бизнес зал в аэропортах заказывать выгодно, есть на сайте aerovip.ru.

У перший час після народження малюка, домашні вихованці відчувають ревнощі через нестачу уваги і ласки з боку господарів. У цій ситуації батькам доведеться вишукувати додатковий час на спілкування зі своїм старим другом; необхідно, щоб він зрозумів, що також доріг і любимо.

Психологами відмічено, що з часом діти і тварини стають міцними друзями, вони із задоволенням грають разом і відчувають довіру. Діти, які з самого раннього віку спілкуються з кішкою, собакою, рибками або хом’ячком набагато добрішим, чуйними, ніж ті, у яких цих вихованців не було.

Яких же тварин заводять маленькі господарі, якщо до їх появи на світ, в будинку не було домашніх вихованців? Мабуть, найпопулярніші це: кішка, собака, морська свинка, акваріумні рибки або хом’ячок.

Собака – найвірніший друг людини. Якщо ви проживаєте не в домі, а в квартирі, доцільніше вибрати собаку невеликих розмірів з короткою шерстю. Але потрібно враховувати, що такого вихованця потрібно постійно вигулювати і дресирувати.

Ще одне поширене тварина – кішка. Вона досить невибаглива у догляді, бо не потребує постійного вигулі і спеціального харчування. Діти дуже люблять кішок, але потрібно враховувати норовливість котячого характеру. Кішки можуть бути агресивні, що може нашкодити вашому малюкові (подряпини і укуси).

Порадують око дитини акваріумні рибки. Наявність в будинку акваріума розвиває в дітях почуття відповідальності: вони повинні постійно за ними доглядати, стежити за його чистотою, наявністю корму. Психологи також відзначають, що акваріумні рибки гарні для релаксації та зняття нервової напруги.

Хом’ячки та морські свинки – найкращі друзі дітей. Вони не вимагають професійного догляду, їх можна залишити без нагляду кілька днів. Головним недоліком цих тварин є маленькі розміри. Часто в процесі гри діти можуть не помітити свого маленького вихованця, що призведе до його пошкодження.

При виборі всіх вихованців потрібно враховувати алергенність для вашого чада і не забувати, що несемо відповідальність за кожного прирученого вихованця.

Де купити якісний сухий корм для кішки? Доставку сухих кормів здійснює інтернет-магазин «MiniZooMarket». На сайті магазину можна замовити якісний корм за прийнятною ціною.

Автор: Варвара Павлюкова

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>