Отже, вчора Ві чудово погуляли. Про це Головним чином кричить ваше дзеркало, в якому ві насилу впізнали себе. Що робити? Як привести свою зовнішність у порядок и надаті ОБЛИЧЧЯ свіжості, щоб про Вечірці нагадувалі только відмінні фотографии, а не ваше набрякле и пом ‘яте лица? І як Взагалі прийти в себе на ранок после вечірки? Дотримуйтесь наших порад:

1. Перед тім, як підете на вечірку, залійте зеленим чаєм форму для льоду и поставте ее в холодильник. Наріжте огірок кружечками и пріберіть его в холодильник, накривши ХАРЧОВИХ плівкою.

2. Вранці, после того, як прокинув, візьміть кухлика огірка и прікладіть до своим очам, холодний огірок поможет вам позбутіся від набряклості повік. Полежіть так хвилин 10, періодічно змінюючі кухлика на нові.

3. Потягніться в ліжку и вставайте. Тільки НЕ робіть різкіх рухів. Акуратно, що не поспішаючі, йдіть у ванну. Все що від вас нужно – це Прийняти контрастний душ. Почніть з обливанням холодною водою, потім робіть воду тепліше. Закінчити контрастні процедури та патенти холодні обливання.

4. После цього візьміть лід, приготовання з вечора. Встаньте перед дзеркалом и протріть кубиком льоду лица, що не забуваючі про область під очима и шию. После подобной процедури нанесіть зволожуючій крем. Це додастся Вашому ОБЛИЧЧЯ Свіжість и области декольте.

5. Природно, вчора ві натанцюваліся досхочу. Тому сегодня відчуваєте дискомфорт и важкість у ногах. Для того щоб позбутіся від непріємніх відчуттів, после контрастного душу не забудьте змастіті свои ноги спеціальнім кремом.

6. За 15 хвилин до сніданок віпійте тепла воду з декількома Краплю лимона. Вона запустити роботу вашого кишечника.

7. Ваш сніданок винен буті легким, но Ситнов и гарячим. Пригото Собі Сирники або зробіть тости з маслом, но Найкраще буде, если ві зваріть вівсяну кашу.

8. После сніданок Займіться макіяжем. Если у вас ще залиша сінці під очима, то замаскуйте їх олівцем. А покладіть на лица тонким кулею основу и тональний крем.

9. Перед виходом з дому не забудьте посміхнутіся своєму відображенню в дзеркалі. Аджея воно вже прекрасно, правда?

Сподіваємося, что после наших порад, ранок после вечірки для Вас буде таким же добрим, як и завжди…)))

Читай також: Про що говорить головний біль?

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>