Група вчених з Університету Чилі (Сантьяго) під керівництвом доктор Івана Серра провели опитування 114 пацієнтів з підтвердженим діагнозом «рак жовчного міхура» і порівняли отримані дані з результатами опитування такої ж кількості пацієнтів з неонкологической патологією – жовчнокам’яну хворобу. Вони виявили три істотних відмінності між цими групами – за рівнем життя, тривалості захворювання жовчовивідних шляхів і щоденного споживання гострих приправ.

Так, виявилося, що злоякісні пухлини розвиваються переважно у бідних людей, протягом тривалого часу страждають жовчнокам’яної хворобою і вживають щодня не менше 20 грамів гострого перцю. Жовчокам’яна хвороба, навпаки, виявилася характерна для більш-менш забезпечених людей, байдужих до гострої їжі.

Ищите недорогие туры? Тунис из Волгограда тут parusturizm.ru.

Ученим ще належить встановити, яка саме речовина, що міститься в гострому перці, володіє канцерогенним ефектом. Судячи з літературними даними, це може бути як капсаїцин – алкалоїд, що надає перцю його гостроту, – так і будь-яке інше з’єднання.

Джерело: Medvestnik. ru

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>