Ми біжимо по життю, і абсолютно впевнені, що зможемо рухатися в подібному ритмі завжди. Проте в якийсь момент починаємо відчувати – осінь на порозі, жіноча осінь. І заглянути в гості вона може і в 40, і навіть раніше.

Клімакс. Медичний термін, який частенько ставати об’єктом для кількостей і грубих жартів. У нашому офісі головним персонажем, по відношенню до якого частенько згадували це колюче слово, була головбух нашої організації, чию неврівноваженість ми пов’язували, сміючись, жартома, з клімактеричним змінами в її організмі. Насправді ж, ранній клімакс для жінки – удар не тільки по її емоційній рівновазі, але і по всьому здоров’ю в цілому.

Вирішили купити передплатників в інстаграм? http://smm-team.com/kupit-podpischikov-instagram/ передплатники недорого.

Прекрасно, якщо   у жінки є діти і чоловік. Але у деяких незворотні зміни в організмі припадають на момент, коли в планах народження ще одного, а в деяких і першого, дитини. У такому випадку, непроханий гість – справжня трагедія.

А медики стверджують, що сучасні жінки все частіше стають не здатними до зачаття і виношування дитини і в 40, і навіть в 35 років.

< br /> Крім внутрішніх змін, ранній клімакс «радує» жінок та проявами неприємних зовнішніх симптомів – «киданням в жар і холод» по кілька разів на день, підвищеним потовиділенням, нетриманням сечі, проблемами з нігтями і волоссям – вони стають крихкими, ламкими. Починає «пустувати» тиск, може почати розвиватися атеросклероз і остеопороз.

Щоб   жіноча «осінь», маячать на віддалі, але не становящаяся від цього менш реальною, була пофарбована в райдужні тони і принесла якомога менше неприємних відчуттів, слід подбати про своє майбутнє самопочутті вже зараз.

Помічено, що жінки, які цінують сімейні відносини, растящая кілька дітей, які планують народити ще малюка, хворіють рідко і   виглядають   добре. Немов природа дає їм сил і можливостей добре почуватися, бути молодими і   здоровими поки вони орієнтовані на сім’ю і збільшення у потомстві. У зв’язку з цим, починаєш замислюватися, наскільки рационалистично влаштований людський організм.

Доброю профілактикою раннього клімаксу є і правильне харчування – відмова від переїдання, а укупі з ними і від виснажливих дієт, підкошуються імунітет. Щоденне меню, що піклується про здоров’я жінки,   має включати   вітаміни і мікроелементи для нормальної життєдіяльності організму.

Можна вдатися до невеликої хитрості –   влаштовувати профілактику климаксу шляхом використання природних препаратів-фітоестрогенів, оскільки вони практично не дають жодних   побічних ефектів. Шавлія і солодка, люцерна і хміль, соя – ось короткий перелік постачальників потрібних будь-якому жіночому організму речовин, завдяки яким можна відстрочити клімакс, змусити вирівнятися власний гормональний фон.

Хороші результати дає і профілактична фізкультура. Кілька серйозних занять на тиждень або невеликі, але щоденні фізичні навантаження – вибирати вам, головне –   не залишити ліні шансів. Гуляйте на свіжому повітрі, запишіться в басейн, почніть відвідувати студії за інтересами, уникайте стресів, не звалювати на свої плечі надлишкову роботу.

Слід регулярно відвідувати гінеколога і ендокринолога,   які дадуть вам   додаткові відомості по приводу профілактики раннього клімаксу.

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>