Критикувати жінок на жіночому ж сайті кшталт самогубства. Але сьогодні я ризикну. Якщо чесно, дуже довго не хотів піднімати цю тему, переходити на емоції. Але навіть залізному терпінню приходить колись кінець. Як мовиться, накипіло.

З вуст буквально кожної жінки можна почути, що всі чоловіки козли, що вони пожадливі і потрібен їм лише секс. І відносини, міцні і довготривалі, не можуть побудувати тільки тому, що сучасний чоловік не сприймає сталості. Йому б охмурити якомога більше жінок, провести з ними ніч і зникнути. Але чи не здається вам, що якось упереджено перекладати все на сильну стать? «Вони сплять з усіма підряд». Зачекайте, але сплять ж не самі з собою, а з вами, жінками. Так чому ви самі допускаєте це? Чому ви, жіноча стать, самі ж даєте користуватися собою? Якщо жінка пропонує секс, то здоровий адекватний чоловік не буде відмовлятися.

Все до банальності просто. Коли чоловік тільки починає спілкуватися з жінкою, він відразу для себе вирішує – яке майбутнє у цього спілкування. Вибір невеликий: або відносини, або секс (можливий варіант, що не буде ні того, ні іншого, але це рідкість). Так от: здебільшого вибір чоловіка залежить від жінки, її поведінки. Якщо він бачить, що та готова дати йому секс без всяких відносин, то він з радістю скористається шансом. Якщо дають, то чому б і не взяти?! Так, є ймовірність розвитку відносин вже після сексу, але вона настільки мала, що прагне до нуля.

Давайте розглянемо простий приклад. Ви прийшли влаштовуватися на роботу у велику фірму і претендуєте на керівну посаду. Представник поговорив з вами, оцінив резюме. Але посада престижна, високооплачувана, тому конкурентів безліч. Тобто велика ймовірність, що ви не пройдете. Але є інша вакансія – підсобний робітник, куди вас з радістю приймуть прямо зараз. І ви замислюєтеся: або гідна робота, але немає гарантій працевлаштування, або робота простим підсобником, але з 100% – ною гарантією працевлаштування; хоч якась робота прямо зараз або ймовірність залишитися без усього. Ось так і при знайомстві з чоловіком. Він дає вам шанс проявити себе, визначити пріоритети. А сам в цей час робить висновки: чи то давати шанс на відносини, чи то взяти тільки секс. І жінка сама вибирає, що їй краще. Хтось погоджується і на роботу підсобного робітника, а хтось мітить відразу на вищі посади, в «основний керівний» склад. Безумовно, є ймовірність «кар’єрного» зростання, але гарантій немає. Ось і виходить, що жінки звинувачують чоловіків в несерйозності й бажанні тільки сексу, але самі при цьому вперто продовжують його пропонувати. Я не говорю зараз про тих чоловіків, які з народження тільки й думають, як би збільшити свій послужний список. Я зараз про простих чоловіках, вихованих, освічених, які дійсно хочуть відносин. Але, на жаль, не виходить їх. Як тільки доходить до вибору «відносини або секс», жінки за звичкою починають пропонувати тільки секс. Чоловіки ж не в змозі відмовити. Як підсумок: чоловік без відносин, а жінка в повній впевненості в «кобелізм» партнера і чоловічого роду в цілому.

Саме поведінка жінки мені незрозуміло. Ось зустрічає вона чоловіка своєї мрії: забезпечений, турботливий, добрий, вірний, з почуттям гумору. І замість того, щоб зацікавити внутрішніми якостями, вона просто пропонує себе. За прикладом далеко ходити не потрібно. Є в мене знайомий. Не олігарх, але досить забезпечена людина. Освічений, начитаний, вірний, майстер на всі руки. Єдине, чого йому хочеться, це сім’я. Дружина і дітлахи. Але скільки він не намагається знайти гідну дівчину, толком нічого не виходить. Одна-дві зустрічі, і дівчина намагається охомутать його вміннями в ліжку. А людина – романтик, йому хочеться побачень, прогулянок, обіймів, романтичних вечорів, а потім вже секс. Але виходить все навпаки: спочатку секс, а потім інтерес до дівчини втрачається. Вся увага жінки намагаються сконцентрувати на зовнішності. Так, ми, чоловіки, любимо очима, але це тільки перший час. Потім картинка йде на задній план. Якщо дійсно хочеться серйозних відносин, то потрібно якось виділитися з цієї сірої маси пропонують тільки секс. І тільки тоді ви зможете спробувати побудувати щось дійсно серйозне. Чоловік буде доглядати не тому, що так треба, а тому, що так йому самому хочеться. А те, як люблять нині говорити жінки, «позалицятися за мною», «ти повинен дарувати мені квіти та подарунки». Та нікому чоловік нічого не повинен! Якщо він сам захоче, то буде робити від усієї душі. Якщо ж його просто змушують, то квітами та подарунками він просто купує жінку. Отака прихована проституція. Повірте, чоловік здатний на багато що, варто йому лише захотіти.

Зараз почнуться нападки, звинувачення в женоненависництво. Я не стверджую, що у всьому винні жінки – винні обидві статі. Але давайте реально дивитися на речі. Чоловікові потрібен секс, але він не зациклений виключно на ньому. Будь-який нормальний мужик хоче відносин, він прагне до них. Але не отримує. Єдине, що йому пропонує жінка, це своє тіло. Так якщо ви можете дати чоловікові тільки секс, чому потім дивуєтеся, коли партнер зникає, отримавши те єдине, що може від вас отримати?

& nbsp;

Leave a Reply

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>